Jaunumi

Sveicam Inetu Amoliņu

Pievienots: 06/11/2018

Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadienā, 18.novembrī, Valmieras Drāmas teātrī svinīgā sarīkojumā sveiks Goda un Gada valmieriešus, ko apbalvojumam par ieguldījumu sabiedrības labā, nesavtīgu darbu, pilsētas attīstības veicināšanu un Valmieras vārda nešanu pasaulē izvirzījuši līdzcilvēki,

Par ieguldījumu pilsētas attīstībā pateicamies vēstures skolotājai ar stāstnieces talantu, gidei Inetai Amoliņai“Gada valmierietis 2018” tituls piešķirts par aizrautību, stāstot par Latvijas un Valmieras notikumiem, veicinot patriotismu dažāda vecuma cilvēkiem par savu pilsētu un valsti. Tematisku ekskursiju organizēšana un vadīšana, pasākumu organizēšana, dalība dažādos projektos, atmiņu dokumentēšana – tie ir tikai daži veidi, kā I.Amoliņa rada interesi par vēsturiskiem notikumiem, kas ietekmējuši ikvienu no mums, ļaujot tajos klausītājam saskatīt katram savu vēsturi.