Jaunumi

SMB konference, apbalvojums “Goda muzejnieks” un biedrības jaunās valdes vēlēšanas

Pievienots: 28/11/2022

2022. gada 26. novembrī notika SMB konference “No pagātnes uz nākotni”, kas bija veltīta biedrības 110. gadadienai. Konferences laikā tika pasniegts apbalvojums “Goda muzejnieks”- Skolu Muzeju biedrības atjaunotājām un Rīgas skolu muzeja izveidotājām- Zinaidai Soboļevai, Ainai Elitai Zumentei, Ciblas vidusskolas muzeja pedagoģei Malvīnei Locei, Rencēnu pamatskolas muzeja pedagoģei Inesei Birzkopei, Balvu Valsts ģimnāzijas pedagoģei Irēnai Šaicānei. Apbalvojums tika piešķirts Rīgas 25. vidusskolas muzeja pedagoģei Rudītei Liepiņai, bijušajai Rīgas 40 vidusskolas muzeja pedagoģei- Ļubovai Ruško, muzeja  biedrības draugiem un pētniekiem- Jānim Polim un Gunāram Kušķim.

Tika ievēlēta Skolu Muzeju biedrības jaunā valde- biedrības vadītāja- Ziemeļvalstu ģimnāzijas muzeja pedagoģe- Vēsma Sūna, vietniece- Valmieras Valsts ģimnāzijas muzeja pedagoģe- Ineta Amoliņa, Pļaviņu vidusskolas muzeja pedagoģe Iveta Krastiņa, Rīgas 2. Valsts ģimnāzijas muzeja pedagoģe Ineta Krastiņa un Dundagas vidusskolas muzeja pedagoģe Līva Irbe.