Jaunumi

Grāmatas “Rīgas Skolu muzeja raksti” atvēršanas svētki.

Pievienots: 19/01/2024

Ceturtdien, 1. februārī plkst. 15.00 Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” Svētku zālē notiks grāmatas “Rīgas Skolu muzeja raksti” atvēršanas svētki. Grāmatā iekļauti raksti – pētījumi, pamatojoties uz zinātniski praktiskās konferences “Skola. Skolotājs. Skolēns. Vēsturiskā pieredze mūsdienu pedagoģiskajā procesā” (2022) priekšlasījumiem. Grāmatas tapšanā kā rakstu autori ir piedalījušies Latvijas augstskolu mācību spēki, Rīgas un Latvijas izglītības iestāžu skolotāji un muzeju pedagogi, aktualizējot svarīgas skolu muzeju un izglītības vēstures problēmas.
Grāmata tapusi, pateicoties Rīgas Valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālajam atbalstam.
Pasākuma dalībniekiem būs iespēja apskatīt pirms slēgšanas Rīgas Skolu muzeja izstādi “Skola. Apģērbs. Laikmets” izstādes kuratores – muzeja metodiķes Ilzes Jākobsones vadībā, kā arī ieraudzīt dažus izstādes laikā muzejam dāvinātus unikālus jaunieguvumus.
Par Dalību pasākumā lūdzam informēt, piesakoties e-pastā: skolumuzejs@inbox.lv līdz 26.01.2024