Jaunumi

Rīgas izglītības iestāžu jaunie muzejnieki pulcējās pasākumā “Tā dzima Latvija”

Pievienots: 18/12/2012

2012. gada 21. novembrī Latvijas Kara muzejā Rīgas izglītības iestāžu jaunie muzejnieki pulcējās pasākumā „Tā dzima Latvija”. Pasākumu atklāja metodiķe Z.Soboļeva, pēc Valsts himnas dalībniekus uzrunāja RD IKSD interešu izglītības programmu vadītāja I.Jākobsone. Ar interesantu stāstījumu par Latvijas karoga vēsturi dalībniekus iepazīstināja Valmieras Valsts ģimnāzijas muzeja vadītāja I.Amoliņa. Par to, kā godā varoņus pieredzē dalījās Rīgas 13.vidusskolas muzejnieki un V.Zālīša pamatskolas muzeja vadītāja J.Lazdāne. M.Mitenbergs uzsvēra cik nozīmīga muzejā ir fotogrāfiju atlase demonstrējot Brīvības cīņas. IZM interešu izglītības departamenta audzināšanas nodaļas vecākā referente E.Pelša aicināja muzejniekus piedalīties skatē „Kas interesants muzejā”.