Jaunumi

Aicinām skolu muzeju pedagogus uz semināru “Digitālie rīki skolas muzeja darbā”

Pievienots: 03/11/2021

Labdien, links uz RIIMC par Vēsmas Sūnas plānoto semināru:
https://www.intereses.lv/kursi/aicinam-skolu-muzeju-pedagogus-uz-seminaru-digitalie-riki-skolas-muzeja-darba/
Aicinām skolu muzeju pedagogus uz semināru “Digitālie rīki skolas muzeja darbā”

Aicinām Rīgas vispārējās izglītības iestāžu skolu vēstures muzeju pedagogus un interešu izglītības skolotājus uz profesionālās kompetences pilnveides semināru “Digitālie rīki skolas muzeja darbā” 8 stundu apjomā. Lektore – Ziemeļvalstu ģimnāzijas muzeja vadītāja, Mg. Chem. Vēsma Sūna.

Seminārs norisināsies tiešsaistē 3 daļās:

  • Semināra sākums  gada 8. novembrī plkst. 15.00.,
  • semināra turpinājums  novembrī plkst. 15.00.,
  • semināra noslēgums  novembrī plkst. 15.00.

Lai pieteiktos semināram, aicinām aizpildīt PIETEIKUMA ANKETU: https://forms.gle/UkuN7VLTCQRApscZ7

Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar piecām vietnēm, kurās var izveidot interesantus materiālus muzeja darbam. Vadītāja pastāstīs par to priekšrocībām un trūkumiem, palīdzēs apgūt vienkāršākos darba paņēmienus. Semināra nodarbības tiks ierakstītas, lai dalībnieki mājās varētu patstāvīgi atkārtot redzēto. Laikā starp nodarbībām būs jāizveido vismaz viens materiāls, kuru parādīt nākamajā tikšanās reizē.

Semināra tēmas –

  • ly izmantošana interaktīva attēla vai kartes izveidošanā,
  • com lietošana plakāta izveidē,
  • com izmantošana vārdu mākoņiem,
  • com konkursu organizēšanai,
  • org  – kartīšu spēles.

Norises laiks: 08.11.2021 – 29.11.2021
Norises vieta: Tiešsaistē Zoom platformā